021-88861815

وندینگ های روز دنیا

دستگاه وندینگ اسنک و نوشیدنی سرد Necta Swing

دستگاه فروش خودکار نکتا necta swing
Necta Swing دارای عملکرد بهتر و کارایی ساده برای کسانی است که به راه‌حل‌های فروش میان وعده و غذا نیاز دارند. یک مدل قابل اعتماد، با ظرفیت بالا، جمع و جور و در عین حال انعطاف‌پذیر است که می‌تواند به طور جامع از نظر پیشنهاد محصول سفارشی شود. Swing یک پیکربندی داخلی بهینه و انعطاف‌پذیر را دارد که امکان مدیریت اندازه‌های مختلف بسته‌بندی و محصولات را فراهم می‌کند. طراحی ساده و در عین حال شیک با تطبیق پذیری 7 حوزه محصول که به راحتی می‌توان آن ها را برای تنقلات و نوشیدنی‌های معمولی یا نیازهای بسته بندی سفارشی تر، مانند مواد غذایی مثل سالاد و محصولات غذایی آماده، تنظیم و سفارشی کرد. برای کارایی و سهولت انتخاب، محصولات به طور جذاب و واضح با نور LED روشن می‌شوند، که صفحه کلید انتخاب بصری انتخاب را ساده می‌کند. یک راه حل پیشرو در بازار فروش میان وعده با بهره وری انرژی پیشرو، کلاس C.
قابل تنظیم با سیستم‌های پرداخت نقدی، کارتی و بدون نقد و سازگار با تنقلات، غذاها، قوطی‌ها و بطری‌ها. ایده‌آل برای طیف گسترده‌ای از مکان‌ها از جمله دفاتر، مدارس، امکانات پزشکی و بسیاری موارد دیگر.

مشخصات فنی مدل نکتا سوئینگ
تعداد انتخاب:  44
ابعاد (w x h x d):  90cm * 183cm * 79 cm
وزن: 300kg
تعداد سینی:  6
ظرفیت محصول:  360
منبع تغذیه: 230V / 50Hz
حداکثر برق مصرفی:  500W
 وندینگ ایتالیایی نکتا swing

 


شرکت تیام تجارت آروند پس از یک دهه فعالیت های تحقیقاتی و تجاری در زمینه دستگاه های قهوه ساز و وندینگ تمام اتوماتیک (Vending Machine) بخصوص نوشیدنی های گرم و سرد ، هم اکنون ارائه دهنده ی مطمئن دستگاه های لوکس نوشیدنی متناسب با ویژگی های فرهنگی ، الگوهای مصرفی و سطوح درآمدی در کشور میباشد.