021-88861815

وندینگ های روز دنیا

دستگاه وندینگ تنقلات و نوشیدنی سرد مدل Necta Orchestra

نکتا Orchestra
دستگاه فروش تنقلات و غذا Necta Orchestra با نمای بیرونی مشکی و صفحه نمایش نورانی LED، عالی به نظر می رسد و یک انتخاب محصول عالی برای تقریباً هر مکانی ارائه می دهد. محصولات از طریق صفحه کلید دکمه فشاری انتخاب می شوند و به راحتی از طریق سطل جمع آوری بزرگ در پایین دستگاه جمع آوری می شوند. این مدل در هر سینی دارای 8 مارپیچ جدید با اجراهای باورنکردنی است که برای پرتقاضا ترین مکان‌ها طراحی شده است.
منطقه نمایش نوآورانه از سینی های شفاف، ماژولار و قابل تنظیم مجدد استفاده می کند که این فرصت را می دهد تا محصولات را به وضوح و جذابیت هر چه بیشتر برای ترویج خرید نمایش دهد. با این حال این فقط غذا و نوشیدنی نیست که می تواند نمایش داده شود. سینی ها را می توان برای محصولات بزرگتر یا بسته بندی های غیر متعارف تنظیم کرد و این قابلیت را برای فروش محصولات مراقبت شخصی یا سایر موارد ضروری خاص به محیط یا مکان شما می‌دهد. نوآوری‌های تکنولوژیکی، زیبایی‌شناسی اصلاح‌شده، اجراهای عالی، سطح بالای بهره‌وری انرژی: Orchestra تمام دارایی‌های مورد نیاز برای تثبیت خود به عنوان معیار جدید در میان دستگاه‌های فروش خودکار برای مکان‌های پرتقاضا را دارد.


مشخصات فنی مدل نکتا Orchestra
تعداد انتخاب:   46 
ابعاد (w x h x d):  90cm * 183cm * 83 cm
وزن: 300kg 
تعداد سینی:  6
منبع تغذیه: 230V / 50Hz
ظرفیت محصول:   438

نکتا ارکسترا
 

 


شرکت تیام تجارت آروند پس از یک دهه فعالیت های تحقیقاتی و تجاری در زمینه دستگاه های قهوه ساز و وندینگ تمام اتوماتیک (Vending Machine) بخصوص نوشیدنی های گرم و سرد ، هم اکنون ارائه دهنده ی مطمئن دستگاه های لوکس نوشیدنی متناسب با ویژگی های فرهنگی ، الگوهای مصرفی و سطوح درآمدی در کشور میباشد.