021-88861815

وندینگ های روز دنیا

دستگاه وندینگ تنقلات و نوشیدنی سرد مدل Necta Orchestra Touch

Necta Orchestra Touch
ارکستر یک دستگاه 8 مارپیچی  با عملکرد باورنکردنی است. در میان بسیاری از نوآوری ها این دستگاه دارای سطح بالای بهره‌وری انرژی و سینی های VisioShop شفاف، ماژولار و قابل تنظیم مجدد است که امکان انتقال از 8 به 10 انتخاب در هر سینی را ارائه می‌دهد. انتخاب محصول و دسترسی به اطلاعات تغذیه‌ای آسان و فوری است. مصرف‌کننده می‌تواند تبلیغات را مرور کند و در هر خرید بیش از یک کالا بخرد. Orchestra Touch دارای طراحی ظریفی است که توسط کابینت آلومینیومی مشکی مشخص می‌شود. سینی‌ها را می‌توان برای محصولات بزرگتر یا بسته بندی‌های غیر متعارف تنظیم کرد و این قابلیت را برای فروش محصولات مراقبت شخصی یا سایر موارد ضروری خاص به محیط یا مکان شما می‌دهد.
نوآوری‌های تکنولوژیکی، زیبایی شناسی دقیق، اجراهای عالی و صفحه نمایش لمسی نوآورانه: Orchestra Touch دارای تمام ویژگی‌های مورد نیاز برای تثبیت خود به عنوان معیار جدید در میان ماشین‌های فروش خودکار برای مکان‌های پر تقاضا است.


مشخصات فنی مدل نکتا Orchestra
تعداد انتخاب:   53 
ابعاد (w x h x d):  90cm * 183cm *79 cm
وزن: 300kg
تعداد سینی:  6
منبع تغذیه: 230V / 50Hz
ظرفیت محصول:   438

نکتا Orchestra لمسی
 


شرکت تیام تجارت آروند پس از یک دهه فعالیت های تحقیقاتی و تجاری در زمینه دستگاه های قهوه ساز و وندینگ تمام اتوماتیک (Vending Machine) بخصوص نوشیدنی های گرم و سرد ، هم اکنون ارائه دهنده ی مطمئن دستگاه های لوکس نوشیدنی متناسب با ویژگی های فرهنگی ، الگوهای مصرفی و سطوح درآمدی در کشور میباشد.