021-88861815

دستگاه فروش اتوماتیک Saeco Diamante

دستگاه فروش اتوماتیک سایکو دیامانته یکی از کامل ترین وندینگ ماشین های موجود در دنیا می باشد که نیاز طیف وسطعی از اپراتورها و یا مصرف کنندگان را در سطوح مختلف برطرف نموده است.

خصوصیات فنی دستگاه

ابعاد (w x h x d) : 720 x 1910 x 840 cm
وزن : 243 kg
منبع تغذیه230 V / 50 Hz
مصرف1700 W


استاندارد دستگاه : مخزن آب خارجی
امکانات مازاد تامین آب : آب شهری
تعداد انتخاب نوشیدنی گرم : 9
دکمه تنظیم شکر نوشیدنی : دارد

لیوان انداز اتوماتیک : دارد
مخزن دانه قهوه : 1
مخزن پودر فوری : 4
مخزن شکر : 1

تعداد طبقات : 4.5
تعداد فنر ها : 24-30
قدرت بروذتی : 1.5 اسب بخار

 

 

توضیحات دستگاه

دستگاه فروش اتوماتیک سایکو دیامانته یکی از کامل ترین وندینگ ماشین های موجود در دنیا می باشد که نیاز طیف وسطعی از اپراتورها و یا مصرف کنندگان را در سطوح مختلف برطرف نموده است.دستگاه وندینگ سایکو دیامانته (saeco diamante  ) دارای دو قسمت اصلی می باشد. قسمت بالایی این ماشین فروش خودکار به نوشیدنی های گرم اختصاص پیدا کرده است که در نهایت 9 نوشیدنی حرفه ای قهوه، شکلات و چای به کاربران ارائه می دهد. بخش نوشیدنی گرم این وندینگ ماشین مجهز به سیستم اسپرسو ساز بوده و دانه قهوه را آسیاب می کند، بنابراین کاربران این وندینگ ماشین می توانند بهترین کیفیت قهوه و مشتقات آن را در کسری از ثانیه دریافت نمایند.بخش زیرین وندینگ ماشین سایکو مدل دیامانته به بخش سرد اختصاص یافته و توانایی ارائه بطری-قوطی و اسنک را دارا می باشد .تنوع متناسبی از این رده از محصولات قابل ارائه به کاربران ارائه می شود. قطعات یدکی وندینگ مدل سایکو دیامانته توسط شرکت تیام وندینگ در دسترس بوده و تمامی خدمات پس از فروش پس از نصب برای این مدل از وندینگ ماشین سایکو توسط این شرکت قابل ارائه می باشد.پودرهای قهوه مخصوص وندینگ ماشین سایکو و دیگر محصولات فرموله شده در تیام وندینگ با قیمت ویژه در محل استقرار دستگاه در اختیار کاربران قرار میگیرد .

مزایای دستگاه

 

فیلم دستگاه

 

 

 

شرکت تیام تجارت آروند پس از یک دهه فعالیت های تحقیقاتی و تجاری در زمینه دستگاه های قهوه ساز و وندینگ تمام اتوماتیک (Vending Machine) بخصوص نوشیدنی های گرم و سرد ، هم اکنون ارائه دهنده ی مطمئن دستگاه های لوکس نوشیدنی متناسب با ویژگی های فرهنگی ، الگوهای مصرفی و سطوح درآمدی در کشور میباشد.